Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir? – İstanbul Masöz Bayan I Masöz İlanları I Evde Masaj Yapanlar

Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir?

  • Listed: 28 Şubat 2017 21:59
  • Expires: This ad has expired
Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir?

Description

Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir?

 

Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Aslında vücutlarımız her gün, özellikle gece ve sabah erken saatlerde, kendisini temizlemeye programlanmıştır.

İstanbul da Alfa Yayıncılık tarafından piyasaya çıkarılan ‘Detoks’ adlı kitapta Daniel Reid detoks ihtiyacımızı şöyle tarif ediyor: ‘Vücutta toksinlerin tutulmasının iki temel sebebi vardır. Birincisi yiyeceklerde, havada ve suda doğal olmayan çevresel toksinlere aşırı maruz kalmamız yüzünden oluşan, metabolizmanın doğal seviyenin çok üstünde toksin yüklenmesi. Mesa la Nasıl insan bedeninin masöz e ihtiyacı varsa Diğeri ise, sağlıksız kişisel alışkanlıklar, aşırı yorgunluk ve hiperaktif modern yaşam stilleri yüzünden zayıflayan sinir sistemi sebebiyle işlemeyen normal atılım sürecidir.’

Herkesin kendi yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişik miktarlarda ve şekillerde detoksa ihtiyacı var. Reid’in kitabında bu konu bütün hatları ile gayet açık seçik ve detaylı olarak yer alıyor. Ve inanın kitabı kitaplık da değil baş ucunuzda yer alacak Ancak siz bu kitaptan derlenen bilgiler ışığında ana hatlarıyla yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenebilirsiniz.

 

Ad Reference ID: 52258b5d58611e90

 

918 total views, 1 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.