Kadıköy Masöz Bayan – İstanbul Masöz Bayan I Masöz İlanları I Evde Masaj Yapanlar

Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kadıköy Masöz Bayan

  • Listed: 11 Mart 2017 23:09
  • Expires: This ad has expired
Kadıköy Masöz Bayan

Description

Masöz, Masör Kursları

Ülkemizde son zamanlarda geliri iyi olması ve Severek yapanların hoşuna giderek yapanlar için eğlenceli sayılabilecek bir meslek. Bu yazımızda İstanbul anadolu yakasın da yaşayan bayanların profesyonel hizmet verebilecekleri Masözlük mesleğinin kolaylıkları ve zorluklarından bahsederken, Kadıköy Masöz Bayan nasıl olunur, Masözlerin aylık gelirleri nelerdir gibi konulara değineceğiz.

Masöz (masör ) Nasıl olunur?

öncelikle hangi alanda mesleğe başlayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. bu masaj çeşitleri şöyledir klasik masaj, Aromaterapi, Sıcak Taş Terapisi ( La Stone Therapy ),spor masajı , Shiatsu , tai ve Thai gibi masaj türleri vardır.  öncelikle masörlük mesleğini yapabilmeniz için sertifika almanız gerekmektedir, Bildiğimiz güvenilir kurumlar içersin de GSGM nin düzenlemiş olduğu spor masörlüğü sertifikaları var, Bu kurslara giderek sertifikanızı alabilirsiniz. Almış olduğunuz sertifika ile masör olabilirsiniz.
Masöz olmak için Gereken evraklar?

Sürekli Eğitim Merkezi veya  GSGM gibi kurslardan,  eğitimini alarak sertifika almanız gerekmektedir.  Bu eğitim de anatomi, fizyoloji gibi teorik derslerinin yanında uygulamalı masaj eğitimi bulunmaktadır.

Ad Reference ID: 74758c461fa22d38

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.