Masöz Bayan Ve Hizmetleri

masöz bayan
masöz bayan

Muhtelif masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza tazelik, enerji ve güç sağlayan etkileri vardır. Yoğun bir iş günü ardından uygulanacak bir masaj, masöz bayan ile kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar ve kas gerginliğinizi giderir.

Klasik Genel Vücut Masajı: Genel olarak vücudunuza uygulanan bu masaj kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuzdaki tüm gerginliği , agrıları ve stresi alır.

Lokal Vücut Masajı: Amacı, aşırı gerginliği hafifletmektir. İstediğiniz bölge doğrultusunda terapist o bölgeye yoğunlaşabilir.

Sıcak Taş Masajı: Sıcak volkanik taşlarla vücutta bloke olmuş enerjiyi çözüp, enerji akışını düzenleyen terapidir. Bu masaj özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesinde iyi sonuç verir.

Aroma Terapi Vücut Masajı: Farklı doğal aroma esansları ve yağları ile hafif baskılı olarak uygulanan bu masaj vücudu dinlendirir ve stresten arındırır.

Selülit Masajı: Selülitli bölgelerdeki fazla yağları yok etmeyi amaçlayan bu bakım en son teknoloji ile donatılmış aletimiz ve uzman terapistimiz yardımıyla sizleri selülit sorunundan kurtarır.

Kese: 500 yılı aşkın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ile ölü derinin atılması ve gözeneklerin açılması için yapılan genel vücut bakımıdır.

Köpük Masajı: Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlama ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın